Przejdź do głównej zawartości

Rozwiązanie konkursu na opowiadanie

Grafika: http://sieere.deviantart.com/?rnrd=49391&fb_source=message

Nadszedł dzień, na który większość z Was czekała. Szczerze powiedziawszy, sama go oczekiwałam. Miałyśmy z Anną bardzo ciężkie zadanie i nie są to puste słowa. Pośród opowiadań jakie do nas dotarły były te bardzo dobre, dobre i bardzo słabe, których nawet nie wzięłyśmy pod uwagę. Wybaczcie szczerość, ale jest ona moją domeną. Opowiadania po części były lustrzanymi odbiciami wprost z wyobraźni. Przodował motyw lasu. Jak i zakończenia, w których któryś z bohaterów kończył żywot. Najczęściej uśmiercano Arinę. A mojego Leto przedstawiano jako buca i bezwzględnego mordercę. O tak to Wam wyszło. Zatem ukłony składam w Waszą stronę. Zauważyłyśmy, że czasem próbowałyście kopiować nasze style pisania. Czasem było to ciekawe, innym razem żenujące. Nigdy tego nie róbcie. Dajcie sobie swobodę. Kopiowanie, jest gorzej niż smutne. Dosyć jednak przeciągania, bo zapewne tego początku i tak nikt nie będzie czytał. Mogłabym tu sobie napisać kupa i tak jej nikt nie dostrzeże;p                                                          OTO LISTA NAGRODZONYCH OPOWIADAŃ
Fot: Stagerlee & Anna


1 NAGRODA

2 książki w wersji papierowej i ze specjalną dedykacją - wędrują do Eternity
   http://stagerlee101.blogspot.com/2013/11/konkursowe-opowiadanie-eternity.html 2 NAGRODA

Tu postanowiłyśmy wyróżnić 2 osoby za opowiadanie. Obie prace zasłużyły na uwagę. Upominkiem są: 2 książki w formie e-book. Żeby nie przedłużać e-booki wędrują do:

1. Zuzanny http://stagerlee101.blogspot.com/2013/11/konkursowe-opowiadanie-zuzanny-boruc.html 
2. Adrianny http://stagerlee101.blogspot.com/2013/11/konkursowe-opowiadanie-adrianny.html


3 NAGRODA

Tu też postanowiłyśmy wyłonić 2 zwyciężczynie. Czyli koszulka ze specjalnie zaprojektowanym na tę okazję nadrukiem wędruje do:

1. Hanny http://stagerlee101.blogspot.com/2013/11/konkursowe-opowiadanie-hanny.html
2. Kocury http://stagerlee101.blogspot.com/2013/11/konkursowe-opowiadanie-kocury.html

Obie laureatki będą mogły wybrać sobie motyw jaki im się spodoba. Pośród dwóch dostępnych.


Garfika: Po lewej: http://shirvell.deviantart.com/; Po prawej
http://sieere.deviantart.com/?rnrd=49391&fb_source=messageALE TO NIE WSZYSTKO!!!


Mamy dla Was ostatnią niespodziankę. Bowiem chcemy uhonorować jeszcze dwie prace. Są to te którym nie udało znaleźć się w czołówce, a które również bardzo nam się podobały. Poza tym jesteśmy urzeczone pomysłowością oraz inwencją. Zatem nagrodą są zakładki zaprojektowane przez Anna Kuchniak.


Grafika: http://shirvell.deviantart.com/


Wyróżnienie zdobywają:

1. Shemmer  http://stagerlee101.blogspot.com/2013/11/konkursowe-opowiadanie-shemmer.html
2. Nika          http://stagerlee101.blogspot.com/2013/11/konkursowe-opowiadanie-niki.html


Wszystkim bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Obiecujemy, że pewnie za jakiś czas znów coś wymyślimy i po raz kolejny nie będzie łatwo. Jednak na razie zapraszamy do śledzenia naszych FP na Facebook. Może coś ciekawego znajdziecie dla siebie. Wszystkich nagrodzonych proszę o kontakt mailowy (stagerlee101nagel@gmail.com) z dopiskiem w tytule maila "Konkurs (+ zajęte miejsce). Będę mogła Wam tym sposobem na spokojnie wysłać rzeczy. Do świąt powinno wszystko do Was dotrzeć;) Z racji takiej, że koszulki musimy wydrukować i zakładki też. Prosimy zatem o wyrozumiałość. Książeczki powędrują jeszcze w tym tygodniu, jak i wersje e-book. Życzymy przyjemnych wrażeń podczas czytania lektury.

Pozdrawiamy i dziękujemy:
Stagerlee & Anna

Komentarze

 1. to my dziękujemy najmocniej :) I czekam na kolejne konkursy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wierzę własnym oczom. Nawet nie liczyłam, że znajdę się w pierwszej trójce, a tu taka niespodzianka. Niech mnie ktoś uszczypnie... albo nie. Skoro to sen, to niech jeszcze trochę potrwa ;)
  Serdecznie dziękuję za tak wielkie wyróżnienie i gratuluję pozostałym laureatom! ;D
  Pozdrawiam, Eter.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, a ja już nawet nei wiedziałam czy wchodzić bo stwierdziłam, że i tak się nie zobaczę, ale ciekawość, kogo uhonorowałyście zwyciężyła... I dobrze! :D Zakładki, zakładki, cieszę się z nich niemal tak samo jakby były to książki, bo mój zakładkoholizm ostatnio został zaniedbany :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakładki. I to jeszcze takie zakładki. Tyle szczęścia *.*
  Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wypowiedzi w formie obraźliwej lub wulgarnej, zostaną usunięte. Miłego czytania.

Popularne posty z tego bloga

Dragon Age: Inkwizycja, DLC: Zstąpienie - recenzja

Jest to ta z opinii, którą piszę drugi raz, bo poprzednią szlag trafił, podobnie jak screeny i zapisy gry. No niestety. Dysk czasem się pali, a wraz z nim znika to, co tak skrzętnie się gromadzi. Troszkę mnie zdziwił fakt, że jakimś tajemniczym zrządzeniem losu z chmury ulotnił się cały zapis stanu gry, włącznie z postacią, która przemierzałam dodatek. Cuda na kiju, ewentualnie Andrasta maczała w tym swoje paluchy. No, nie wnikam. Poszło w cholerę, po co drążyć. 
 Kody do dodatków, tak dodatków, bo jeszcze w pakiecie znalazł się ostatni, wiążący - „Intruz”. Otrzymałam od szefa grupy fanowskiej - „Dragon Age – Przystań Szarego Strażnika”, Łukasza. Zwanego przez przyjaciół - Ilidanem. Za co mu niezmiernie dziękuję, gdyż był to prezent „z zaskoczenia”, który wywołał na mojej twarzy niewyobrażalnie szeroki uśmiech. Wyglądałam przy tym jak genlok ucieszony z nowej, krwawej jatki. Rozpracowałam jak sobie to wpisać, załadować i pobrać. Trzeba brać pod uwagę to, że jestem babą – kurą domową,…

Dragon Age: Inkwizycja, DLC: Intruz - recenzja

Przyszedł czas na ostatnie DLC do Inkwizycji, po którym, niestety, musimy się pożegnać z kolejnymi dodatkami, ponieważ ten jest ostateczny i zamykający rozgrywkę. Powiem szczerze, że poczułam lekkie rozczarowanie. Po chwili jednak przyszło otrzeźwienie, przecież studio nie może w nieskończoność klepać DLCeków, bo jakaś Stag chce grać w grę. Intruz został stworzony dla PC. Ma on rozszerzyć fabułę, pozwalając graczowi rozegrać ostatnią niewielką kampanię, która umiejscowiona jest po pewnym czasie, od zakończenia głównego wątku. Gracz będzie też mógł poznać dalsze losy towarzyszy, którzy opuszczają go po pokonaniu Koryfeusza.
Warto też wspomnieć, bo generalnie „Przebudzenie”, które wyszło po Dragon Age: Origin, w które można było grać bez ukończenia podstawy, kreując jedynie postać, jest dodatkiem niezależnym. Tak tutaj wymagana jest baza. Nie obejdziemy tego. Zatem, jeśli ktoś jest leniuszkiem i mu się nie chciało kończyć, no to bardzo mi przykro. W tym przypadku nie pobiega sobie po tym…

Podsumowanie roku 2017 na fp - Człowiek Matka

Hej!
Zbliża się koniec roku, więc czas na podsumowanie matkowych, Aliexpressowych zakupów. Powiem szczerze, że tym razem jakoś za bardzo nie szalałam. Nie, że jakoś mi się nie chciało, lub co gorsza - zbiedniałam. Nie. Jednakże jestem z tych ludzików, które nie lubią przeginać i nie pakują w koszyk pierdolet, których nie potrzebują. No dobra, nie jestem święta, jednakże, wiecie, umiar trzeba mieć, bo mieszkania z reguły się nie poszerzają. Ba! Ma się wrażenie, że ściany z czasem nieuchronnie się zwężają, bo gratów przybywa. I tym o to przydługim wstępem doszliśmy do meritum.
Pokażę dziesięć fajnych rzeczy, które bez wątpienia ponownie przywędrują w moje skromne progi. Niby nic, a jednak bardzo ułatwiają życie, są fajne i przydatne. A, i co ważne: nie niszczą się tak szybko. No tak, regułą już jest, że chińczykowe cudactwa nie mają powalającej jakości. Mnie się udało, być może i Wam trafią się perełki, czego ogromnie życzę. Dodam, że kolejność zakupionych produktów jest przypadkowa.…